Elrato
Kontaktandmedeeenru
Otsi:
Väikefirma paindlikkus suurfirma garantiidega
TootedTeenusedEttevõttestPartneridUudisedReferentsidKliendile
  
SECE 4000 ja SEC 4000 

SEC-seeria 0,4 kV jaotuspaneelid voolule kuni 4000 A.
SECE-seeria on tüüpkatsetatud kooste (TTA), SEC-seeria osaliselt tüüpkatsetatud kooste (PTA).Kasutusala
SEC-seeria raamkonstruktsioonil jõukilpe kasutatakse alajaamade 0,4 kV jaotusseadmetena ja hoonete peakilpidena. Samuti on SEC-seeria sobiv suuremate reaktiivvõimsuse kompensaatorite valmistamisel. Kilbid sobivad kasutamiseks tööstuses, tsiviilehituses ja eriti elektrivõrgu madalpingepaigaldistes.

Ehitus
Korpuse konstruktsiooni põhielemendiks on perforeeritud nurgaprofiilid. Kõik kandekonstruktsioonid, samuti küljed, põhjad, tagaseinad, vaheseinad ja uksed kinnitatakse polt või kruviliidestega profiilraamistikule. Kõik konstruktsiooni elemendid on tsingitud teraslehest. Värvitud on ainult uksed (RAL 7035). Eritellimusel on võimalik korpus üleni värvida. Kilp koosneb nn kappidest. Üle 3 meetri laiustele jaotusseadmetele nähakse ette transpordi ajaks lahtivõtmise koht või kohad. Kaarleegist tekkida võiva surve väljapääsuks on korpuste lagedes ülesurve luugid. Kaarleegi leviku tõkestamiseks ja pudenemiskaitseks kasutatakse sektsioonide ja väljade eraldamiseks tsingitud teraslehest või isoleermaterjalist vaheseinu. Latistusena on kasutusel nii Al- kui Cu-latisüsteemid.

Paigaldusviisid ja mõõtmed
SEC-seeria kilbid paigaldatakse sokliga põrandale või kaablikanali kohale. Kilbid valmistatakse kõrgusega 2300 mm ja sügavusega 800 mm. Kapi laiused 350 mm, 450 mm, 650 mm ja 1000 mm.


Tehnilised andmed:
Nimipinge 690 V
Nimivool 4000 A, Cu-latistusega 5000 A
Lühiskindlus 65 kA
Sagedus  50 Hz
Isolatsioon > 10Mohm
Kaitseklass IP 2XC, IP 3XC.


· SECE 4000 tehniline kirjeldus
· SECE 4000 SASIL tehniline kirjeldus
· SEC 4000 sektsioonide ühendamine
· SECE 4000 tooteleht