Elrato
Kontaktandmedeeenru
Otsi:
Väikefirma paindlikkus suurfirma garantiidega
TootedTeenusedEttevõttestPartneridUudisedReferentsidKliendile
  
MAK, UMAK, PMAK 

Aparaadikooste sarjad MAK, UMAK ja PMAK on laialdaselt kasutatava moodulaparatuuri paigaldamiseks mõeldud korpused. MAK-IT, UMAK-IT ja PMAK-IT tähisega  aparaadikoosted on spetsiaalselt elukondlike- või bürooruumide lahendused, kus lisaks tugevvooluosale sisaldub ka nõrkvoolu- ja multimeediasektsioon samas korpuses.

MAK seeria.

Kasutusala: MAK-seeria aparaadikoosted on mõeldud kasutamiseks kuivades köetavates ruumides jaotus- ja arvestikilpidena. Väikesed mõõtmed ja kerge konstruktsioon soodustavad nende kasutamist büroodes, hotellides, korterites ja eramutes. Üldjuhul on MAK seeria komplekteeritud IT-osaga. 

   

Ehitus: Kilbi korpus koosneb põhja ja külgseinte profiilist, milledele on tõmbeneetidega lisatud otsad ja kandesiinid. Montaaž ja aparaadid kaetakse pulbervärvitud (valge RAL 9003) ühise puutekattega. Kilbile paigaldatakse magnesulguritega katteuks. Ukse saab tellida orgaanilisest klaasist aknaga. Ukse käelisus on muudetav. Toite ja väljundkaablite sisseviikudena kasutatakse lahtimurtavaid 30x90 mm avasid või Pg läbiviikude paigaldamiseks mõeldud avasid.

Paigaldusviisid ja mõõtmed: MAK-seeria aparaadikoosted valmistatakse süvispaigalduseks, seinas vajaliku ava sügavus on 75 mm. Korpuseid valmistatakse laiustega 430, 530, 630 mm ja kõrgustega 450, 600, 750, 900, 1050 mm. Katteuks lisab sügavusmõõdule 30 mm ja see ulatub seina pinnast välja. Süvistruskrae lisab nii kooste laiusele kui ka kõrgusele 60mm. Korpus kinnitatakse süvistusvinklitega seina pinnalt ja läbi korpuse küljeseina karkassi. Süvistusvinklite kasutamine tagab korpuse õige süvistussügavuse, mis hõlbustab hilisemat ühise puutekatte-süvistuskrae ja ukse täpset paigaldust.

Tehnilised andmed:
Nimipinge 410 V
Nimivool 100 A
Lühiskindlus  10 kA
Kaitseklass IP 20C, uksega IP 30C.

UMAK seeria.

Kasutusala: UMAK-seeria aparaadikoosted on mõeldud kasutamiseks kuivades köetavates ruumides jaotus- ja arvestikilpidena. Konstruktsiooniomadused võimaldavad nende kasutamist nii lihtsate jaotuskilpidena kui ka IT-osaga korterikilpidena.

 

Ehitus: Kilbi korpus koosneb põhja ja külgseinte profiilist, millele on tõmbeneetidega lisatud otsad ja kandesiinid. Montaaž ja aparaadid kaetakse pulbervärvitud (hall RAL 7035) puutekatetega. Kilbile paigaldatakse pöördsulguritega pulbervärvitud (valge RAL 9003) süvistuskraega katteuks.Ukse saab tellida orgaanilisest klaasist aknaga või dekoratiiv-peegliga.Ukse käelisus on muudetav. Uksele saab paigaldada võtmega avatava pöördsulguri. Toite ja väljundkaablite sisseviikudena  kasutatakse lahtimurtavaid 30x90 mm avasid ja Pg läbiviikude paigaldamiseks mõeldud avasid. Suuremate süvistusmõõtude korral ka  C-multiläbiviike.

Paigaldusviisid ja mõõtmed: UMAK-seeria aparaadikoosted  valmistatakse süvispaigalduseks, seinas vajaliku ava sügavused on 75, 105, 165 mm. Korpuseid valmistatakse laiustega 330, 430, 530, 630 mm ja kõrgustega 300, 450, 600, 750, 900, 1050, 1200 mm. Süvistuskraega katteuks ulatub seina pinnast välja 5mm. Süvistruskrae lisab nii kooste laiusele kui ka kõrgusele 60 mm. Korpus kinnitatakse süvistusvinklitega seina pinnalt ja läbi korpuse külje seina karkassi. Süvistusvinklite kasutamine tagab korpuse õige süvistussügavuse, et hiljem süvistuskraega katteukse täpselt sobituks. 

Tehnilised andmed:
Nimipinge 410 V
Nimivool 160 A
Lühiskindlus  10kA
Kaitseklass IP 30C.


PMAK seeria.

Kasutusala: PMAK-seeria aparaadikoosted on mõeldud kasutamiseks kuivades köetavates ruumides jaotus- ja arvestikilpidena. Konstruktsiooniomadused võimaldavad nende kasutamist nii lihtsate jaotuskilpidena kui ka IT-osaga korterikilpidena. Tänu seeria laiendatud võimalustele saab seda kasutada juba suuremate ja võimsamate kilpide koostamiseks.

 

Ehitus: Kilbi korpus koosneb põhja ja külgseinte profiilidest, millele on tõmbeneetidega lisatud otsad ja kandesiinid. Korpus ja puutekatted on pulbervärvitud (hall RAL 7035 või valge RAL 9003). Kilbile paigaldatakse magnet- või pöördsulguritega pulbervärvitud (RAL 7035 või 9003) katteuks. Ukse saab tellida orgaanilisest klaasist aknaga või dekoratiivpeegliga. Ukse käelisus on muudetav. Uksele saab paigaldada võtmega avatava pöördsulguri. Toite- ja väljundkaablite sisseviikudena kasutatakse lahtimurtavaid avasid Pg läbiviikudele. Suuremate sügavusmõõtude korral ja läbi tagaseina kaabeldamiseks kasutatakse C-multiläbiviike.

Paigaldusviisid ja mõõtmed: PMAK-seeria aparaadikoosted on mõeldud pinnapealseks paigalduseks. Korpuse sügavused on 90, 140 mm. Korpuseid valmistatakse laiustega 330, 430, 530, 630 mm ja kõrgustega 300, 450, 600, 750, 900, 1050, 1200 mm. Katteuks lisab sügavusmõõdule 30 mm. Suuremate koostete jaoks on võimalik  kõrvutiasetsevate, eraldi ustega, omavahel mehaaniliselt ühendatud paariskapi lahendus. Korpus kinnitatakse seinale läbi kilbi põhjas olevate kinnitusavade.

Tehnilised andmed:
Nimipinge 410 V
Nimivool 250 A
Lühiskindlus  10kA, Icc 17kA
Kaitseklass IP 20C, uksega IP30C.· Moodulaparaadikooste tüübitähise formaat
· Nõrkvooluosaga korterikilpide kataloog